Каталог статей

Головна » Статті » Послуги які надає компанія

Будівництво та облаштування саун і басейнів
Будівництво та облаштування саун і басейнів.

Отже, Ви прийняли рішення про створення Вашого особистого СПА  курорту, який стане джерелом бадьорості, здоров’я, і відмінного настрою на довгі роки для всієї Вашої родини. Оскільки такий крок є досить відповідальним рішенням, радимо звернутись до фахівців компанії «БУДОФІС» для уникнення типових помилок і здобуття максимум задоволення від використання спа, сауни чи басейну і естетики від його гармонійної присутності в ансамблі Вашої домівки.

Лазня – це те місце, побувавши в якому людина може відчути себе «заново народився». А якщо сходити в баню з друзями, то можна ще і вдосталь поспілкуватися.
Багато власників заміських садиб, котеджів, дач напевно замислювалися про будівництво лазні на своїй ділянці. Дійсно, це ж дуже зручно – не треба нічого шукати, замовляти, обмежувати себе тимчасовими рамками. Просто приїжджаєте у вихідні на пікнік і заодно йдете в баню!

Тип лазні вибирається в залежності від своїх уподобань. Якщо ви любите сухий жар, то вам підійде фінська сауна, якщо вологий – турецька лазня, а якщо легкий жар – російська лазня.

Як відомо,  лазня вважається однієї із самих консервативних у світі. У той час як наші північні сусіди експериментують із електричними душовими кабінками, переробленими під міні-сауни, ми цінуємо в лазні її вікову натуральність, відкидаючи нові технічні штучки. Але навіть сама консервативна сауна має потребу в раціональному архітектурному проекті. Нерідко на пошук ідеального проекту родового гнізда забудовник витрачає стільки сил, часу й нервів, що, коли справа доходить до лазні, ні про яке проектування мови вже не йде. У результаті побудована абияк поруч із престижним і комфортним котеджем лазенька може стати своєрідним більмом на оці. Будувати лазню самому й по якімсь сумнівному проекті небажано. Адже вона не піде на користь вашому здоров'ю, що усього дорожче. Краще, якщо лазеньку спорудять фахівці, а ваша справа - вибрати проект і матеріал. Лазня завжди була чимсь більшим, ніж просто місце для миття. І вимоги до неї пред'являлися особливі, задовольнити які міг тільки досвідчений будівельник, знайомий з безліччю тонкостей. У першу чергу варто вибрати проект лазні, що влаштує вас по розмірах, cтруктурі внутрішніх приміщень і не порушить екологічну обстановку на території.

У деяких забудовників при виборі проекту будинку може виникнути питання: а чи коштує взагалі «паритися» і будувати лазню окремо від котеджу, якщо в продажі сотні чудових проектів будинків з лазнями усередині? Об'єктивно говорячи, можна знайти безліч свідчень як на користь роздільного, так і на користь «сполученого» рішення. Остаточний вибір залежить від декількох факторів, починаючи від площі ділянки й закінчуючи фінансовими можливостями власника. Але дійсні професіонали лазневої справи ніколи не замовляють проект, що передбачає убудовану лазню. Вони впевнені, що під лазню, особливо росіянку, обов'язково повинен бути відведений окремий будинок, більше того - нерідко архітекторові замовляється спеціальний проект лазні, що передбачає як безпосередньо лазневу зону, так і басейн, тренажерні зали, кімнати відпочинку, веранду для чаювань і інші приміщення. Найчастіше баню замовляють окремо, якщо на ділянці є вихід до водойми.

Вхід у лазню краще зробити з південної сторони - там узимку менше заметів, а навесні вони швидше тануть. Вікна варто орієнтувати на захід, оскільки баню частіше палять увечері, коли сонце заходить. Місце для лазні на ділянці варто вибирати відповідно до норм протипожежної й санітарної безпеки, розміри будівлі повинні відповідати будівельним нормам, з розрахунку не менш 3-4 кв. м загальної площі на один що миється. Фахівці говорять, що при будівництві сауни гигантоманія шкідлива. Якщо в родині чотири чоловіки, а обраний проект лазні з парний 12 х 14 м - це не тільки безглузда витрата землі й матеріалів: така лазня й прогріватися буде погано, і платити за дрова або кіловати прийде багато. Оптимальний розмір парної для комфортного ширяння трьох-п'ятьох - 3 х 6 м. Тому якщо площа ділянки й сімейний бюджет дозволяють, розщедріться краще на цілий оздоровчий комплекс, де з лазнею будуть сусідити спортзал і басейн.

Будівництво та ремонт завжди був, є, і буде найактуальнішою тематикою всіх часів, і народів. Ми завжди прагнули до підвищення комфорту своїх осель, тому як, давно вже звикли жити з певним комфортом.

Категорія: Послуги які надає компанія | Додав: lesya (11.05.2011)
Переглядів: 1491 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Категорії розділу
Послуги які надає компанія [4]
Мої статті [6]
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0