Каталог статей

Головна » Статті » Послуги які надає компанія

перепланування
Перепланування квартир, офісних або торгових приміщень, ресторанів, кафе.

Житло сучасної людини повинне відповідати його стилю життя, звичкам і уявленням про комфорт і затишок. Природно, що типове планування квартир далеко не завжди відповідає цим вимогам. Нераціональне, з сучасної точки зору, розташування кімнат, тьмяність і одноманітність квартирних приміщень, – ось головні причини того, що багато власників квартир рано чи пізно починають думати про перепланування своєї однокімнатної або двокімнатної квартири, про перенесення стін, перегородок, про об'єднання кімнат або площ.При цьому необхідно пам'ятати, що перепланування квартири має на увазі не лише будівельно-ремонтні роботи, але і силу-силенну паперової тяганини. Це пов'язано, з необхідністю узгодження перепланування квартири з органами місцевого самоврядування. Тому, перед початком робіт по переплануванню квартири, слід дізнатися, що в плануванні квартири міняти дозволено, а що ні.

Так, при переплануванні квартири:
– категорично забороняється вносити зміни до несучих конструкцій: опори, балки;
– змінювати стандартне планування квартири можна тільки після отримання спеціального дозволу уповноваженого органу.

При переплануванні однокімнатної квартири в студію зносяться усі внутрішні перегородки, об’єднується  кухня, коридор і кімната.


Дуже часто, при переплануванні квартири, виникає задача розширення простору. Найбільш поширений підхід вирішення цієї проблеми – це об'єднання декількох приміщень в одне. Це можна зробити, наприклад, шляхом зносу перегородки між кухнею і передпокоєм. Межу ж цих двох зон можна оформити у вигляді невеликий бар стійки, зведеної з цегли, яка при цьому ще і візуально збільшить простір однокімнатної квартири. Використовуючи гіпсокартон для цих цілей, можна сформувати і цікавіші варіанти. Наприклад, з одного боку у вас відкриватиметься вид на "фальш-камін", а з іншої – отримаєте нішу, яка може бути використана, наприклад, для установки телевізора.

Якщо санвузол однокімнатної квартири розділений на ванну і туалет то, також, за рахунок об'єднання цих двох приміщень, при переплануванні, можна отримати надбавку в декілька квадратних метрів.

Розмір кухні однокімнатної квартири можна збільшити за рахунок перепланування лоджії, об'єднавши ці дві зони. При цьому слід віддати належну увагу, процесу утеплення лоджії, використовуючи при цьому різні матеріали типу мінеральної вати, пінополіетилену, пінополістиролу. Перероблення лоджії однокімнатної квартири таким чином збільшує житлову площу на 3-7 м2.

Дуже часто, з метою візуального збільшення простору при переплануванні однокімнатної квартири, дизайнери також використовують різні комбінації освітлення, світлі шпалери і меблі з дзеркальними дверцями і так далі...


Головною метою перепланування  квартири найчастіше є зміна інтер'єру житла. Але ще кращого результату можна добитися, комбінуючи будівельні та планувальні рішення з дизайнерськими. Наприклад, заміните старі і громіздкі меблі на вбудовані шафи-купе, які набагато естетичніше та компактніше виглядають в інтер'єрі однокімнатної квартири. Різні тумбочки, ніші, підвісні полиці також створять відчуття свободи і простору в однокімнатній квартирі.

Категорія: Послуги які надає компанія | Додав: lesya (11.05.2011)
Переглядів: 1161 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Категорії розділу
Послуги які надає компанія [4]
Мої статті [6]
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0