Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

ВСТАНОВЛЕННЯ ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ
Ціна розраховується після виїзду нашого фахівця на об'єкт, залежно від приміщення, згідно проекту.

Система пожежної сигналізації є складним комплексом технічних засобів, що слугує для своєчасного виявлення спалаху в зоні, що захищається. Як правило, пожежна сигналізація інтегрується в комплекс, об'єднуючий системи безпеки і інженерні системи будівлі, забезпечуючи достовірною адресною інформацією системи сповіщення, пожежогасіння, димовидалення.

В даний час весь перелік організаційно-технічних заходів на об'єкті під час пожежі має одну головну мету - врятування життя людей. Тому на перше місце виходять завдання раннього виявлення спалаху і сповіщення персоналу.

Основні функції пожежної сигналізації забезпечуються різними технічними засобами. Для виявлення пожежі служать сповіщувачі, для обробки і протоколювання інформації та формування сигналів тривоги - приймально-контрольна апаратура і периферійні пристрої.

Окрім цих функцій, пожежна сигналізація повинна формувати команди на включення автоматичних установок пожежогасіння і димовидалення, систем сповіщення про пожежу, технологічного, електротехнічного і іншого інженерного устаткування об'єктів. Сучасна апаратура охоронний-пожежної сигналізації має власну розвинену функцію сповіщення.

Ми пропонуємо своїм клієнтам повний цикл співпраці. У сфері охорони від пожежі і його ліквідації - це проектування і монтаж, технічне обслуговування систем пожежної сигналізації і різних установок пожежогасінні: водяного, пінного, газового, порошкового, аерозольного.

Проектування і монтаж систем вентиляції і димовидалення, сповіщення і управління евакуацією людей при пожежі, пожежного спостереження, пристроїв для захисту будинків і будівель від розрядів блискавки.

Здійснюємо вогнезахисну обробку деревини і тканин, а також обробляємо вогнезахисними матеріалами металеві, залізобетонні та інші конструкції.
Категорія: Мої статті | Додав: budofis (03.02.2012)
Переглядів: 588 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Категорії розділу
Послуги які надає компанія [4]
Мої статті [6]
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0